тел. міський +38 044 223 20 94   email:chevguz@gmail.com
моб. +38 050 331 85 95, +38 067 404 11 85 сайт:chevguz.com

ПРИ МІНСОЦПОЛІТИКИ ПРОПОНУЮТЬ СТВОРИТИ ПОСТІЙНУ КОМІСІЮ З МІЖНАРОДНОГО УСИНОВЛЕННЯ

Практика судів України > Сімейне право > ПРИ МІНСОЦПОЛІТИКИ ПРОПОНУЮТЬ СТВОРИТИ ПОСТІЙНУ КОМІСІЮ З МІЖНАРОДНОГО УСИНОВЛЕННЯ

 

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про створення при Мінсоцполітики постійної комісії з міжнародного усиновлення.

Наразі Сімейним кодексом України встановлено надання згоди центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері усиновлення та захисту прав дітей, на усиновлення дитини іноземцем. 

При Мінсоцполітики на сьогодні працює робоча група для розгляду заяв громадян України, які проживають за межами України, та іноземців на усиновлення дитини, яка вже розглянула 132 заяви громадян України, які проживають за межами України, та іноземців на усиновлення дитини.

Ініціатори законопроекту хочуть прописати у Сімейному кодексі, що комісія з міжнародного усиновлення діятиме на постійній основі.

Зокрема, пропонується статтю 283 Сімейного кодексу доповнити положенням, що для надання згоди на усиновлення дитини іноземцю при центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері усиновлення та захисту прав дітей, утворюється постійно діюча міжвідомча комісія з питань міжнародного усиновлення, положення та склад якої затверджуватиме Мінсоцполітики.

 

 

Написати коментар
Я не бот