тел. городской +38 044 223 20 94   email:chevguz@gmail.com
моб. +38 050 331 85 95, +38 067 404 11 85 сайт:chevguz.com

З 1 ВЕРЕСНЯ АДВОКАТСЬКИЙ ІСПИТ СКЛАДАТИМЕТЬСЯ ЗА НОВОЮ ПРОЦЕДУРОЮ

Практика судов Украины > Новости > З 1 ВЕРЕСНЯ АДВОКАТСЬКИЙ ІСПИТ СКЛАДАТИМЕТЬСЯ ЗА НОВОЮ ПРОЦЕДУРОЮ
З 1 ВЕРЕСНЯ АДВОКАТСЬКИЙ ІСПИТ СКЛАДАТИМЕТЬСЯ ЗА НОВОЮ ПРОЦЕДУРОЮ 21.05.2018

 

 

 

Національна асоціація адвокатів своїм рішенням від 30 березня затвердила Концепцію реформування процедури складення кваліфікаційного іспиту для отримання права на зайняття адвокатською діяльністю.

Зокрема, визначено, що з 1 вересня 2018 року складення кваліфікаційного іспиту відбуватиметься за новою процедурою.

Зміни передбачені як в порядку подання документів для складення кваліфікаційного іспиту, так і у власне процедурі адвокатського іспиту.

Для складення кваліфікаційного іспиту документи подаватимуться через "єдине вікно" на сайті НААУ і автоматично розподілятимуться заявки за місцем проживання. Оплатити збір за складення іспиту можна буде під час подачі аплікаційної форми та самостійно обрати дату складання іспиту на сайті.

Список осіб та дата й час складання іспиту публікуватимуться на сайті НААУ та підсайті регіону.

Якщо ж є бажання складати іспит не в регіоні прописки, то це можливо у разі оплати збору в обидва регіони.

Власне процедура кваліфікаційного іспиту передбачатиме тестування на виявлення теоретичних знань у галузі права, історії адвокатури та адвокатської етики та практичні завдання із вирішенням юридичних задач, складення процесуальних та інших документів, необхідних адвокату в повсякденній роботі.

Тест у галузі права включатиме 100 запитань, об'єднаних у 10 тематичних блоків. На його виконання відводитиметься 2 год 20 хв.

Тестування проходитиме в офісі Ради або КДКА щоденно в робочий час в спеціально обладнаному приміщенні з відеоспостереженням. Результати іспиту зберігатимуться у КДКА, ВКДКА та будуть доступні на сайті НААУ. У разі отримання 94% правильних відповідей за тести, аплікант допускатиметься до другого етапу іспиту.

Практичні завдання включатимуть три блоки: кримінальне право та процес, цивільне/господарське/адміністративне право та процес, робота з клієнтом (складання договору про надання правової допомоги, правильність заповнення ордеру, консультації тощо).

Під час виконання практичного завдання дозволятимуть користуватися програмним забезпеченням Ліга:Закон без шаблонів документів (або rada.gov.ua) та Єдиним реєстром судових рішень.

Тривалість практичної частини - чотири з половиною години, із розрахунку 1,5 год на кожен блок.

Під час перевірки практичних завдань оцінюватимуть форму та зміст, юридичне обгрунтування, практику ЄСПЛ та охайність.

Результати завантажуватимуться на сервер НААУ та перевірятимуться кваліфікаційною палатою КДКА. Результат приходитиме апліканту в особистий кабінет на сайті НААУ протягом 1 місяця.

При цьому існує можливість оскаржити рішення КДКА регіону в ВКДКА протягом 1 місяця, а ВКДКА, у свою чергу, в праві скасувати рішення КДКА та прийняти рішення про видачу свідоцтва.

Українське право

http://ukrainepravo.com/news/ukraine/z-1-veresnya-advokatskyy-ispyt-skladatymetsya-za-novoyu-protseduroyu/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter&utm_campaign=ukrainepravo

 

 

Написать комментарий
Я не бот