Аваков представив Комітету ВР пакет законів з реформування МВС

Консультація онлайн > Новини > Аваков представив Комітету ВР пакет законів з реформування МВС
Аваков представив Комітету ВР пакет законів з реформування МВС 18.05.2015

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков представив пакет законопроектів з реформування МВС на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Про це повідомили у прес-службі міністерства.

Глава МВС зазначив, що, згідно з концепцією поданих документів, МВС має бути цивільним утворенням. До відомства увійдуть Національна поліція, Національна гвардія, Прикордонні війська, Служба з надзвичайних ситуацій, Міграційна служба і сервісний центр МВС.

Крім того, А.Аваков зазначив, що в законопроекті пропонується демілітаризувати органи МВС, зменшити кількість співробітників органів внутрішніх справ до європейської норми – 223 міліціонера на 10 тисяч населення. За його словами, також пропонується, щоб кадри МВС пройшли повну переатестацію.

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендував включити законопроекти, пов'язані з реформуванням МВС, до порядку денного найближчого пленарного тижня Верховної Ради України.

 

Джерело: День

Написати коментар
Я не бот