Безкоштовні консультації адвоката і наставника

Консультація онлайн > Блог > Безкоштовні консультації адвоката і наставника
Безкоштовні консультації адвоката і наставника 02.04.2020

На тлі коронавірусу, який розвернувся в Україні і вже зачіпає буквально кожного жителя країни, вже три дні, як не має судових засідань, слідчих дій, інших адвокатських буднів. Якось після 25-річного марафону трохи дико…

Зранку з’їздив в одне із сіл Вишгородського району до знайомого садівника і накупив фруктових саджанців, які посадив у себе на городі. Загріб минулорічне листя, трохи скопав грядку. Але ж карантин об'явили, як мінімум до 3 квітня. Що робити?

Вичитав в соціальних мережах, що багато компаній запропонували українцям посильну допомогу.

«Нова пошта» виділяє 25 млн грн на обладнання та додаткові матеріали для лікарень в Полтавській області і в місті Полтава.

«ПриватБанк» оголосив про постачання апаратів штучної вентиляції легенів для українських лікарень. 17 березня перші 4 апарату передали в лікарні Києва, Одеси і Лисичанська.

Мобільний оператор «Київстар» зробив безкоштовний доступ до додатку «Доктор онлайн». У ньому можна проконсультуватися з лікарем онлайн через чат, аудіо або відеодзвінок. Раніше одна така консультація стояла 50 грн.

Вирішив, не пасти задніх і самому щось «вкоїти» корисне на адвокатській ниві. Оскільки заняття в «Школі професійної майстерності адвокатів» призупинені, молодих адвокатів можу проконсультувати по справах, які знаходяться у їхньому провадженні і допомогти вирішити виникаючі проблеми.

Це може бути вироблення правової позиції по справі, складання плану захисту, особливостей участі адвоката у проведенні слідчих ті інших дій (призначення судових експертиз і використання їх висновків у захисті, допиту на досудовому слідстві і в суді учасників процесу, плану і методики складання судової промови, тощо).

Допоможу, з урахуванням досвіду адвоката і спеціалізації, створити у вашому  персональному комп’ютері «Робоче місце адвоката», з відповідним наповненням юридичної літератури, законів і підзаконних актів, судових рішень, зразків процесуальних документів і т.д.

Поділюся електронними книгами про адвокатську діяльність із своєї бібліотеки (див.: http://chevguz.com/literatura-dlya-advokata).

Дам відповіді на інші запитання адвокатської практики. Пишіть в «лічку» на Фейсбуці, або на електронну пошту: chevguz@gmail.com, або телефонуйте: 050-331-85-95, 067-404-11-85, 044-223-20-94.

Конфіденційність і адвокатську таємницю гарантую.  

 

 

 

 

 

Написати коментар
Я не бот