ДАІ: точність при заповненні квитанції про сплату штрафів позбавляє громадян додаткових клопотів

Консультація онлайн > Автотема, ДТП > ДАІ: точність при заповненні квитанції про сплату штрафів позбавляє громадян додаткових клопотів

    Майже рік тому Департамент ДАІ анонсував удосконалення процедури сплати штрафів за порушення Правил дорожнього руху із застосуванням механізму автоматичного заліку таких штрафів під час отримання банківськими установами коштів. Однак через свої власні помилки під час заповнення квитанцій скористатися перевагами можуть далеко не всі.  

   «Наразі у громадян відсутня необхідність у наданні копій платіжних документів про сплату штрафів до територіальних підрозділів Державтоінспекції», - зазначає начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко, - «однак через неуважність багатьом людям доводиться все ж таки нанести візит до ДАІ».

   Державтоінспекція звертає увагу громадян на необхідність точного занесення даних до квитанцій. У реквізитах  касового документу обов’язково необхідно без помилок вказувати серію та номер протоколу про адміністративне правопорушення.

   Ознайомитися зі зразком заповнення квитанції про сплату штрафу в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху можливо на офіційному сайті ДДАІ МВС України (електронна адреса: sai.gov.ua) у розділі «Корисні посилання». Окрім того, зразки таких квитанцій повинні бути розміщені в кожній установі (відділенні) банку.

   Поряд з цим, учасникам дорожнього руху варто пам’ятати, що у разі несплати правопорушником штрафу у встановлений законодавством строк, йому доведеться сплатити подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті КУпАП та зазначеного у постанові про стягнення штрафу, а також витрати на облік зазначених правопорушень.

 

Прес-служба Департаменту

ДАІ МВС України

 

Написати коментар
Я не бот