Комитет защиты прав адвокатов НААУ обнародовал план мероприятий на 2016 год

Консультація онлайн > Новини > Комитет защиты прав адвокатов НААУ обнародовал план мероприятий на 2016 год
Комитет защиты прав адвокатов НААУ обнародовал план мероприятий на 2016 год 07.06.2016

Комитет защиты прав адвокатов НААУ обнародовал план мероприятий на 2016 год

10 июня 2016 года Источник: Юридическая Практика

Комитет защиты прав адвокатов Национальной ассоциации адвокатов Украины обнародовал план мероприятий на 2016 год. Об этом сообщается на сайте НААУ.

«В соответствии с Положением о Комитете защиты прав адвокатов и гарантий адвокатской деятельности, с целью освещение работы Комитета и обсуждения соответствующих предложений, публикуем план мероприятий Комитета запланированных на 2016 год, который состоит из актуальных вопросов в сфере защиты профессиональных прав адвокатов», - отмечают в НААУ.

 

План діяльності Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності при Національній асоціації адвокатів України на 2016 рік.

№                        Назва заходу                          Запланована дата проведення

1. Проведення семінарів для адвокатів в регіонах України на тему: «Захист прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності». Заплановано на липень – вересень.

2. Видання методичних рекомендацій щодо організація робочого місця адвоката. Заплановано на серпень.

3. Видання методичних рекомендацій для адвокатів щодо порядку дій адвоката під час порушення професійних прав та гарантій. В період з червня по грудень заплановано видання декількох окремих методичних рекомендацій.

4. Видання методичных рекомендацій для представників регіональних рад адвокатів, які беруть участь у обшуках в офісі адвоката. Заплановано на грудень.

5. Тренінги для представників регіональних рад адвокатів, які беруть участь у обшуках в офісі адвоката. Заплановано проведенні на жовтень – грудень.

6. Видання методичних рекомендацій адвокатам, щодо діяльності, коли інший адвокат діє у справі/приєднується до справи / виходить зі справи. Заплановано на жовтень.

7. Видання методичних рекомендацій адвокатам щодо укладання договорів з клієнтами, розірвання договорів. Заплановано на листопад.

8. Тренінги для суддів щодо дотримання прав та гарантій адвокатів. Заплановано на серпень - вересень.

9. Тренінги для прокурорів та інших посадових осіб правоохоронних органів щодо порушень прав адвокатів, прав та гарантій адвокатів. Заплановано на серпень - вересень.

10. Проведення круглих столів з суддями з приводу допустимості доказів (зібраних у ході обшуків проведених в порушення встановленого порядку, "показання" прийняті без участі адвоката тощо). На 08 липня 2016 р. заплановано проведення форуму на тему: «Захист прав людини у кримінальному провадженні: доказування та докази » одним з питань порядку денного якого, буде розглядатись вказана тема.

11. Проведення круглих столів з суддями щодо судових рішень, що надають право на проведення обшуків в офісі адвоката. Заплановано на липень.

12. Проведення круглих столів з суддями щодо оцінки підстав для арешту адвоката. Заплановано проведення на серпня - вересень.

13. Ведення статистики кримінальних справ щодо порушень прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності. Розпочато роботу в березні.

14. Ведення статистики щодо притягнення до відповідальності суддів за порушення прав адвокатів. Розпочато роботу в травні.

http://pravo.ua/news.php?id=0054640

Написати коментар
Я не бот