Новітні технології проти угонів: ДАІ України радить автовласникам захистити своїх «залізних коней»

Консультація онлайн > Автотема, ДТП > Новітні технології проти угонів: ДАІ України радить автовласникам захистити своїх «залізних коней»

   Переважна більшість викрадень транспорту стається в вечірній та нічний час. Увагу автокрадіїв перш за все привертають авто, що не обладнані  надійними протиугінними системами безпеки. Між тим, сьогодні автовласникам пропонується величезний вибір систем і пристроїв охорони автомобіля.  

   «Одним з дієвих засобів захисту авто від викрадення є оснащення транспортного засобу автомобільною GSM-сигналізацією  з GPS-модулем та зворотнім зв’язком», - відмічає начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко, - «Також кожному автовласнику стане у нагоді  GPS-навігація з обладнанням передачі даних та системою контролю руху».

   Однак використовуючи сучасні технології, не варто забувати про прості правила, які допоможуть вберегти від викрадення авто. ДАІ рекомендує автовласникам:

- обладнати автомобіль не тільки сигналізацією, а й механічним пристроєм проти викрадень;

- користуватися послугами гаражів і стоянок, що знаходяться під охороною, не паркувати свій автомобіль на ніч біля житлового будинку або під`їзду;

- не залишайте ключі від авто працівникам СТО, автомийок та малознайомим людям;

- ні в якому разі не зберігайте в салоні документи на авто - цим ви не тільки ускладните його пошуки, але і створите сприятливі умови для керування викрадачем вашим транспортом;

- завжди замикайте авто, навіть якщо вам потрібно відлучитися у справах бодай на одну хвилину;

- не залишайте в автомобілях цінні речі. Як правило, в багатьох випадках здобиччю злодіїв стають GPS-навігатори, відеореєстратори, автомагнітоли, акустика. З салону автомобіля так само «пропадають» сумки, барсетки, ноутбуки, мобільні телефони. При цьому злодії псують замки дверей, розбивають скло, завдаючи часом більш значний збиток, ніж вартість викраденого майна;

- якщо ви побачили підозрілих осіб, які намагаються угнати транспортний засіб або знімають з нього державні номерні знаки – негайно телефонуйте до підрозділу органів внутрішніх справ.

   У разі викрадення авто, слід негайно телефонувати за номером «102». Інформація швидко надійде до правоохоронців, що дасть їм змогу відразу розпочати пошуки.  Це підвищить шанси знайти зловмисників і викрадений транспортний засіб.

Прес-служба Департаменту

ДАІ МВС України

 

Написати коментар
Я не бот