Окружний адмінсуд Києва скасував обрання ще трьох членів ВРЮ

Консультація онлайн > Новини > Окружний адмінсуд Києва скасував обрання ще трьох членів ВРЮ
Окружний адмінсуд Києва скасував обрання ще трьох членів ВРЮ 18.03.2015

Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправним і скасував рішення з'їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ про обрання трьох членів Вищої ради юстиції (ВРЮ). Про це повідомляє прес-служба народного депутата Романа Стаднійчука, за позовом якого сталася це слухання.

"Суд постановив, що Міністерство освіти і науки не мало повноважень скликати, організовувати і проводити цей з'їзд. Також Окружний адмінсуд Києва визнав відсутність повноважень членів ВРЮ у Андрія Бойка, Оксани Капліної, а також судді Апеляційного суду Закарпатської області Ганни Фазикош, обраних на цьому з'їзді", - підкреслив депутат.

За його словами, з'їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ був не тільки скликаний нелегітимним способом, але і голосування на ньому відбулося з порушеннями процедури — ніхто з так званих членів ВРЮ не набрав голосів, необхідних для прийняття даного рішення.

"Андрій Бойко, Оксана Капліна та Ганна Фазикош, прийняли присягу членів ВРЮ не мають права обіймати цю посаду, оскільки їх вибрали з істотними грубими порушеннями чинного законодавства", - резюмував Стаднійчук.

Нагадаємо, раніше Окружний адмінсуд Києва визнав недійсним рішення з'їзду адвокатів про обрання Олексія Резнікова, Павла Гречківського і Сергій Балац членами Вищої ради юстиції.

Джерело: РБК-Україна

Написати коментар
Я не бот