Прокурори ГПУ «чудять»!

Консультація онлайн > Блог > Прокурори ГПУ «чудять»!
Прокурори ГПУ «чудять»! 06.08.2020

 

В так званій справі «Про Кагарлицьких поліцейських», прокурори ГПУ висунули підозру четвертому оперативнику і намагалися його заарештувати. Відразу скажу - підозра «притягнута за вуха».

Десь близько чотирьох годин розглядали клопотання прокурорів і нарешті довгоочікуваний - домашній арешт!

            Звичайно ж, прокурорами була подана апеляційна скарга і сьогодні відбувся її розгляд. Що цікаво?

  1. Строк дії ухвали слідчого судді, яку оскаржили прокурори, сплив більше 10 днів тому. З точки зору логіки, апеляція повинна бути судом залишена без розгляду. Другий варіант – прокурори відкликають апеляцію.
  2. За цей час прокурори подали в районний суд нове клопотання про продовження підозрюваному домашнього арешту і процесуальних обов’язків. Слідчий суддя розглянув клопотання і задовольнив його, тобто, відносно особи набула чинності нова ухвала, яка набрала законної сили.
  3. Перше питання, яке задав головуючий в апеляційному суді: Прокурор, ви наполягаєте на розгляді вашої апеляційної скарги на ухвалу слідчого судді, строк якої сплив більше 10 днів тому?

Прокурор: - Так, наполягаю, прошу обрати підозрюваному міру запобіжного заходу у вигляді арешту, строком на 60 днів. … Пауза в залі, судді переглядаються між собою.

  1. Адвокат: Проти апеляції заперечую. Прошу приєднати до матеріалів справи копію нової ухвали слідчого судді про продовження домашнього арешту і позитивно характеризуючі матеріали відносно підозрюваного.

Прокурор: Я проти приєднання цих матеріалів. Їх раніше не було в справі, тому розглядати апеляційну скаргу необхідно по тим матеріалам, які є в справі.

  1. Головуючий: Прокурор, захисник сказав, що підозрюваний весь час виконує покладені на нього зобов’язання, не було жодного їх порушення, чи є у вас інші дані про це?

Прокурор: Порушень не має, закордонний паспорт здав, але нам не надав довідки про це. Домашній арешт не забезпечує виконання підозрюваним процесуальних обов’язків,  тому прошу застосувати арешт…. Знову у суддів пауза.

  1. Суд: Ухвалу слідчого судді залишити без змін, апеляційну скаргу – без задоволення.

 

Тримайте мене всі четверо – це були прокурори ГПУ! А що говорити про районних?

Написати коментар
Я не бот