Поради молодим адвокатам

Консультація онлайн > Блог > Поради молодим адвокатам
Поради молодим адвокатам 24.08.2014

            В районному суді розглядається кримінальна справа за обвинуваченням Т. в згвалтуванні неповнолітньої. Обоє мешкають в одному селі і добре знають один одного. Потерпіла, на час розгляду справи в суді стала повнолітньою, на засідання ходить тільки з матір`ю. До обвинуваченого Т., звісно, обидві налаштовані агресивно. Із матеріалів кримінальної справи і пояснень Т. вбачається, що статеві відносини були за обоюдною (обопільною) згодою. Ці обставини давали можливість провести переговори з потерпілою і її матір`ю про примирення.

            Однак, на чергове засідання Т. в суд прийшов з своєю матір`ю і тіткою. Відразу, в коридорі приміщення суду, між тіткою обвинуваченого і матір`ю потерпілої виникла сварка, по принципу "Сама дура". Про примирення не могло бути і мови, вся робота адвоката в цьому напрямку була даремна.

            Порада: 1. По конфліктних справах заборонити родичам обвинуваченого з`являтися в суд;

            2. Проводити роз`яснювальну роботу з обвинуваченим і його близькими родичами, щоб вони, ні в якому разі не спілкувалися, а тим паче, не сварилися з протилежною стороною. Така поведінка обвинуваченого чи його родичів позбавляє адвоката налагодити нормальні стосунки з процесуальними противниками.  

Написати коментар
Я не бот