У ВГСУ запрацювала «гаряча лінія»

Консультація онлайн > Новини > У ВГСУ запрацювала «гаряча лінія»
У ВГСУ запрацювала «гаряча лінія» 03.03.2015

   З метою покращення роботи, забезпечення права громадян на доступ до правосуддя Вищий господарський суд України продовжує системну роботу щодо відкритості для громадськості інформації про свою діяльність та функціонування системи господарських судів в цілому.
    Так, у Суді організовано проведення особистого прийому громадян та представників юридичних осіб з питань організаційного забезпечення діяльності.

   Також у ВГСУ функціонує інформаційна служба за номером телефону +38(044) 536-18-01, за якою учасникам судового процесу надається інформація щодо руху розгляду касаційних скарг та заяв.

  Крім того, можна звертатися на електронну пошту ВГСУ: inbox@vgsu.arbitr.gov.ua – із загальних питань; public@vgsu.arbitr.gov.ua – для надсилання запитів на інформацію.

   З 15 січня 2014 р. запрацювала телефонна «гаряча лінія» ВГСУ +38(044) 207-52-32, за якою усі бажаючі можуть оперативно отримати всю необхідну інформацію, що стосується організації роботи системи господарських судів, залишити свої повідомлення, зауваження та надати пропозиції з питань організаційного забезпечення діяльності судів.

   Запровадження «гарячої лінії» ВГСУ сприятиме покращенню комунікації суспільства із судовою владою та дозволить одержувати якісну й оперативну інформацію.

Написати коментар
Я не бот