Вбивство 5-річного Кирила Т. у Переяслав-Хмельницькому. Без інсинуацій…

Консультація онлайн > Блог > Вбивство 5-річного Кирила Т. у Переяслав-Хмельницькому. Без інсинуацій…
Вбивство 5-річного Кирила Т. у Переяслав-Хмельницькому. Без інсинуацій… 08.06.2019

 

Хронологія подій:

            Подія сталася в п’ятницю, 31.05.2019 р., близько 15.00 год., в приватному секторі, на одній із вулиць м. Переяслав-Хмельницького.

            5-річний Кирило, без будь-якого догляду дорослих, знаходився в декілька сотнях метрів від свого будинку, де під забором чужого будинку грався з двома хлопчиками, віком 9 і 11 років.

            Приблизно в 100-120 метрах від місця вбивства, на сусідній, перпендикулярно розташованій вулиці, перебували:  підозрювані по справі лейтенант поліції П., сержант поліції П., його 16-річний син С. (свідок по справі) і їх знайомий Д. (свідок по справі). Всі четверо знаходились біля будинку сержанта П.

            Зі слів лейтенанта поліції П., дорослі випили по одній пляшці пива.

            Між місцем вбивства і будинком, де знаходились вище вказані особи, знаходиться лісосмуга, засаджена деревами і кущами, через які ці місця не проглядаються. Крім того, будинок сержанта П. знаходиться «в низині», з різницею з верхньою вулицею, де перебував Кирило, в 5-7 метрів.

            Під цим пагорбом, на відстані 45 метрів, на кущах були навішані металеві банки з-під солодкої води, пластикові стаканчики і горщики, в якості мішені для стрільби. При стрільбі в ці мішені, кулі потрапляли земляний пагорбок, який знаходився між вказаними вулицями. При стрільбі вище, кулі могли через кущі потрапляти на вулицю, де знаходився Кирило та інші діти. Між місцем знаходження «стрілків», імпровізованими мішенями і місцем, де знаходився Кирило, була пряма траекторія.

            Правіше, приблизно в 60 метрах від «стрілків», знаходився залізобетонний стовп електроопори, по якому також велася стрільба. Від вказаного стовпа до місця, де знаходився Кирило, було приблизно 50-70 метрів. Теоретично можливий рикошет кулі від стовпа до місця знаходження Кирила.

Стрільба велася з малокаліберної гвинтівки, патронами кільцевого спалаху, калібру 5,6 мм (22 LR).

Зі слів малолітніх очевидців, Кирило вдарився лобом об камінь на асфальті і втратив свідомість.

«Швидка допомога» на виклик не виїхала. Зі слів сусідів, виїзд «Швидкої допомоги» здійснюється тільки з Центральної лікарні, яка знаходиться в Білій Церкві. Через 40 хвилин з Білої Церкви телефонували і питали, чи дійсно хлопчику потрібна медична допомога.

Потерпілого на автомобілі сусіди доставили в місцеву лікарню. На протязі 5 годин Кирилу будь-яка медична допомога не надавалась, чекали приїзду з Києва чергового дитячого нейрохірурга. Дитячий нейрохірург один чергує на всю Київську область. Через 6 годин було діагностовано кульове поранення. 03.06.2019 р. Кирило помер.  

В ході подальшого обшуку, у вказаному вище будинку підозрюваного П., виявлено і вилучено 12 гільз і 3 патрони до  малокаліберної зброї.

01.06.2019 р., в порядку ст. 208 КПК України, були затримані лейтенант поліції П. і сержант поліції П.

02.06.2019 р. обом підозрюваним була висунута підозра за ч. 2 ст. 28, ст. 128 КК України.

03.06.2019 р.  підозрюваним була змінена підозра на ч. 4 ст. 296, ст. 128 КК України.

04.06.2019 р.  підозрюваним повторно була змінена підозра на ч. 2 ч. 4 ст. 296, п.п.2, 12 ч. 2 ст. 115 КК України.

Свою вину в інкримінованих злочинах підозрювані не визнали.

04.06.2019 р.  рішенням Голосіївського районного суду м. Києва підозрювані П. і П. були заарештовані.

На даний час пишу апеляційну скаргу на Ухвалу суду про арешт.

 

 

           

             

 

 

Написати коментар
Я не бот