З’їзд адвокатів України відбудеться у лютому 2019 року

Консультація онлайн > Новини > З’їзд адвокатів України відбудеться у лютому 2019 року
З’їзд адвокатів України відбудеться у лютому 2019 року 20.11.2018

 

З’їзд адвокатів України відбудеться у другій половині лютого 2019 року. Про це повідомила під час наради з головам рад адвокатів регіонів Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.

Зважаючи на визначені законом терміни повноважень обраних адвокатурою представників до Вищої ради правосуддя, ВККС та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, зїзди має відбутися не пізніше 27 лютого 2019 року.

У грудні цього року відбудеться засідання Ради адвокатів України, на якому будуть прийняті всі необхідні організаційні рішення про скликання з’їзду та конференцій адвокатів регіонів для обрання делегатів.

З’їзд адвокатів України є вищим національним органом адвокатського самоврядування, до складу якого входять обрані регіональними конференціями адвокатів делегати.

З’їзд адвокатів України скликається Радою адвокатів України не рідше одного разу на три роки. З’їзд скликається у шістдесятиденний строк за ініціативою Ради адвокатів України або на вимогу не менш як однієї десятої від загальної кількості адвокатів, включених до ЄРАУ, або не менш як однієї третини рад адвокатів регіонів.

Рада адвокатів України:

- встановлює квоту представництва, порядок висування та обрання делегатів з’їзду адвокатів України, порядок проведення з’їзду адвокатів

- складає порядок денний з’їзду адвокатів України

- забезпечує скликання та проведення з’їзду адвокатів України

- забезпечує виконання рішень з’їзду адвокатів України

 

Написати коментар
Я не бот