Міністерство юстиції затвердило стандарти якості надання безоплатної вторинної правової допомоги

Консультация онлайн > Новости > Міністерство юстиції затвердило стандарти якості надання безоплатної вторинної правової допомоги
Міністерство юстиції затвердило стандарти якості надання безоплатної вторинної правової допомоги 02.03.2015

   Міністерство юстиції України затвердило стандарти якості надання безоплатної вторинної правової допомоги, проект яких раніше був схвалений рішенням Ради адвокатів України та представлений на розгляд громадськості Координаційним центром з надання правової допомоги.

   Стандарти є комплексом основних характеристик моделі гарантованого державою захисту, передбачених міжнародними правовими актами, законодавством України, у межах яких та з урахуванням узгодженої правової позиції сторони захисту, захисник є незалежним в обранні стратегії і тактики захисту у кримінальному провадженні для здійснення захисту прав, свобод та законних інтересів клієнта всіма незабороненими законом засобами.

   Стандарти ґрунтуються на принципах верховенства права, законності, незалежності та конфіденційності адвокатської діяльності, уникнення конфлікту інтересів, домінантності інтересів клієнта, запобігання корупції, компетентності та добросовісності у виконанні захисником своїх обов’язків.

   Дотримання Стандартів стане обов’язковим для адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу відповідно до умов контракту (договору) з центром із надання безоплатної вторинної правової допомоги. Інші адвокати України зможуть використовувати стандарти добровільно.

   http://www.minjust.gov.ua/news/44991

Написать комментарий
Я не бот