Мін'юст презентував новий журнал «Судова експертиза»

Консультация онлайн > Новости > Мін'юст презентував новий журнал «Судова експертиза»
Мін'юст презентував новий журнал «Судова експертиза» 26.02.2015

        26 грудня відбулася презентація науково-практичного журналу «Судова експертиза», засновником якого стали Міністерство юстиції України та ТОВ «Видавничий Дім «Ін Юре».

        Про це повідомили у прес-службі Міністерства.

       «Актуальність такого видання очевидна: основним нашим завданням на сьогодні є захист прав людини та посилення ролі правосуддя, яке залежить в тому числі і від належного механізму доказування», - наголосив під час презентації Максим Райко, заступник Міністра юстиції України.

       За його словами, представлення на шпальтах журналу авторитетних міжнародних практик, а також обмін досвідом та ведення дискусій додадуть ваги новому виданню і актуалізують його.

          «Ідея цього видання – інформувати широкі кола читачів про сучасний стан судової експертизи як в Україні, так і в світі. Головне для нас – адаптувати вітчизняну експертизу до новітніх технологій, щоб ми могли вправно вирішувати найскладніші завдання, які час від часу стоять перед цим специфічним видом експертизи», - повідомила Людмила Головченко, начальник управління експертного правосуддя Міністерства юстиції України.

         На сьогодні в Україні здійснюють близько 80 видів судової експертизи: криміналістичної, економічної, психологічної, будівельної, графологічної, балістичної, мистецтвознавчої тощо.

      І якщо перший номер журналу присвячений темі криміналістичної експертизи, то уже в наступних йтиметься про балістичну та експертизу авторського права.

      «Ми повинні посилювати захист прав та свобод людини. І судова експертиза у цьому процесі – найефективніший засіб доказовості та доведення справедливості», - резюмував Олександр Святоцький, науковий редактор журналу «Судова експертиза», академік НАпН України, доктор юридичних наук, професор.

 

Написать комментарий
Я не бот