Оновлено правила обліку в поліції заяв про злочини

Консультация онлайн > Новости > Оновлено правила обліку в поліції заяв про злочини
Оновлено правила обліку в поліції заяв про злочини 14.04.2019

Наказом МВС від 8 лютого № 100 затверджено нову редакцію Порядку ведення єдиного обліку в поліції заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події.

Усні та письмові заяви і повідомлення незалежно від місця і часу їх учинення, повноти отриманих даних, особи заявника приймають цілодобово, безперервно та невідкладно. Усні заяви поліцейський вносить до протоколу.

Уповноважена службова особа на лицьовому боці письмових заяв (повідомлень), протоколів прийняття заяв, рапортів поліцейських проставляє штамп реєстрації. Заява, отримана за телефоном "102", реєструється в системі з автоматичним присвоєнням порядкових номерів єдиного обліку.

Поліцейський незалежно від місця свого перебування в разі виявлення або отримання інформації про кримінальне правопорушення та іншу подію чи звернення до нього громадян із заявою невідкладно повідомляє про це на "102" і зобов'язаний ужити заходів щодо запобігання правопорушенню, його припинення, рятування людей, надання допомоги особам, які її потребують, установлення і затримання осіб, які вчинили правопорушення, та охорони місця події. Поліцейський, дізнавшись про порушення, невідкладно, але не пізніше 24 годин, рапортом доповідає про це керівникові органу (підрозділу) поліції або особі, яка виконує його обов'язки.

Відомості до ЄРДР мають бути внесені не пізніше 24 годин з моменту реєстрації.

 

 

Написать комментарий
Я не бот