Роз’яснення щодо дистанційної подачі клопотання до суду про розгляд справи під час карантину

Консультация онлайн > Новости > Роз’яснення щодо дистанційної подачі клопотання до суду про розгляд справи під час карантину
Роз’яснення щодо дистанційної подачі клопотання до суду про розгляд справи під час карантину 02.04.2020

Судова Влада України роз’яснила, як віддалено подати до суду клопотання щодо розгляду справи під час карантину. Про це повідомила прес-служба судової влади України. У зв’язку із запровадженням на всій території України карантину з 12 березня по 24 квітня 2020 року та відповідно до заяви Ради суддів України щодо карантинних заходів учасникам судових процесів рекомендовано утриматися від відвідування судів, якщо розгляд справи не передбачає їх обов’язкової участі.

Також судам рекомендовано:

- перейти на опрацювання електронної кореспонденції;

- безперервно здійснювати судочинство у невідкладних справах, які визначені процесуальними кодексами та судами (суддями), з дотриманням балансу між правом на безпечне довкілля для суддів, сторін у справах та правом доступу до правосуддя.

Оприлюднюємо зразки КЛОПОТАННЯ про перенесення розгляду справи та ЗАЯВИ про розгляд справи у відсутності учасника.

Фото- або скано- копії таких клопотань/заяв (друковані або написані від руки) з власноручним підписом (з 12 березня по 24 квітня 2020 допускається без електронного цифрового підпису) надсилати на електронну скриньку суду inbox@cgm.lv.court.gov.ua або факсом на номер 03249 3-95-93.

Оригінали цих документів у разі необхідності представити у наступному судовому засіданні.

Такий спосіб є максимально безконтактним, забезпечить здійснення правосуддя в умовах карантину та гарантуватиме здоров’я та безпеку людей.

Додатково повідомляємо, що про стан розгляду справи можна дізнатися на сайті суду в розділі Громадянам – Інформація щодо стану розгляду справ.

Судові рішення по справі можна знайти за номером справи у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Щоб дізнатися режим роботи суду в період карантину, зайдіть на його офіційну сторінку через розділ «Суди» на веб-порталі «Судова влада України».

Раніше LegalHub повідомляв, що суд роз’яснив процедуру дистанційного ознайомлення з матеріалами справи.

Епідемія карантин клопотання коронавірус роз'яснення

Взято з оригінальної статті на LegalHub: https://legalhub.online/sudova-praktyka/roz-yasnennya-shhodo-dystantsijnoyi-podachi-klopotannya-do-sudu-pro-rozglyad-spravy-pid-chas-karantynu/?fbclid=IwAR2oHJ65160MSh79Fb1T0Fe97WfcAK1NrccIiumwlczLUEYjbQjRWdt-j0o

Написать комментарий
Я не бот