Виявлено 135 випадків зайво отриманих коштів адвокатами

Консультация онлайн > Новости > Виявлено 135 випадків зайво отриманих коштів адвокатами
Виявлено 135 випадків зайво отриманих коштів адвокатами 01.01.2019

 

З початку цього року адвокати, які співпрацюють із центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, повернули до Державного бюджету понад 60 тис. грн, які було отримано адвокатами у результаті зайво нарахованої та виплаченої винагороди за надання правової допомоги.

«На жаль, все ж таки трапляються випадки, коли адвокати припускаються «помилок» або іноді не виконують свої обов’язки, але здають за це звіти. Контроль за ефективним та цільовим використанням бюджетних коштів для нас украй важливий. Тому Координаційний центр ретельно відстежує розрахунки за актами надання безоплатної вторинної правової допомоги. Зайво отримані кошти повертаються до Державного бюджету», – зазначає директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Протягом цього року зайво отримані суми винагороди повернули 49 адвокатів, які співпрацюють із центрами з надання БВПД у Волинській, Донецькій, Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Львівській та Одеській областях, а також у місті Києві. Загалом повернуто зайво отриманих винагород адвокатами у 135 випадках.

«Останнім часом таких випадків стало менше. Але все ж таки вони ще є. Ми робимо все для виявлення подібних фактів у системі БПД», – зазначає Олексій Бонюк.

Теги: адвокатураБПП

https://antiraid.com.ua/news/viyavleno-135-vipadkiv-zajvo-otrimanih-koshtiv-advokatami/

Написать комментарий
Я не бот