тел. городской +38 044 223 20 94   email:chevguz@gmail.com
моб. +38 050 331 85 95, +38 067 404 11 85 сайт:chevguz.com

Мін'юст щодо визнання юридичної особи відсутньою за її місцезнаходженням

Консультация онлайн > Новости > Мін'юст щодо визнання юридичної особи відсутньою за її місцезнаходженням
Мін'юст щодо визнання юридичної особи відсутньою за її місцезнаходженням 09.11.2015

Міністерство юстиції в листі № 1029-0-2-15/193 надало роз'яснення щодо питання визнання юридичної особи відсутньою за її місцезнаходженням.

Міністерство юстиції нагадало, що згідно з частиною 11 статті 19 Закону "Про державну реєстрацію юридичних осіб і фізичних осіб - підприємців" юридична особа зобов'язана подавати (надсилати) щорічно протягом місяця, наступного за датою державної реєстрації, починаючи з наступного року, державному реєстратору реєстраційну картку про підтвердження відомостей про юридичну особу.

Підставами для надіслання поштовим відправленням державним реєстратором повідомлення про необхідність підтвердження відомостей про юридичну особу є:
-  ненадходження в установлений строк реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу; 
- надходження (поштовим відправленням або в електронній формі в порядку взаємообміну) державному реєстратору від органу доходів і зборів повідомлення встановленого зразка про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням.

Також Міністерство юстиції звернуло увагу, що якщо державному реєстратору повернено поштове відправлення, державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням (відповідно до абзацу 2 частини 14 статті 19 Закону).

Державні реєстратори за порушення законодавства у сфері державної реєстрації несуть дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну або кримінальну відповідальність в порядку, установленому законом.

Написать комментарий
Я не бот